buchu ابزار استفاده اقتصادی تبلیغات استفاده

buchu: ابزار استفاده اقتصادی تبلیغات استفاده تبلیغات اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی رجیستری گوشی‌های سامسونگ و هواوی تا آخر اسفند

رئیس انجمن واردکنندگان گوشی‌های گوشی با اشاره به احتکارناپذیر بودن گوشی‌های گوشی تلفن همراه گفت که بر اساس قولی که گرفته‌ایم قرار شده است تا آخر اسفندماه امسال،

رجیستری گوشی‌های سامسونگ و هواوی تا آخر اسفند

رجیستری گوشی های سامسونگ و هواوی تا آخر اسفند

عبارات مهم : انجمن

رئیس انجمن واردکنندگان گوشی های گوشی با اشاره به احتکارناپذیر بودن گوشی های گوشی تلفن همراه گفت که بر اساس قولی که گرفته ایم قرار شده است تا آخر اسفندماه امسال، گوشی های سامسونگ و هواوی هم مشمول اجرای طرح رجیستری شوند.

محمود صفار – مدیر انجمن واردکنندگان گوشی های گوشی – در گفت وگو با ایسنا، با بیان این که گوشی های سامسونگ و هوآوی ۷۰ درصد از سهم بازار را در اختیار دارند، تصریح کرد: تا زمانی که این دو برند زیرپوشش طرح رجیستری نروند، عملا ۷۰ درصد از طرح بزرگ رجیستری بلاتکلیف می ماند.

وی راجع به علت تاخیر در اعمال رجیستر شدن برندهای سامسونگ و هواوی نیز اظهار کرد: علت این مساله یکسری پرسشها و پرسشها فنی است که البته براساس قولی که ما گرفته ایم قرار شده است است تا آخر اسفندماه امسال (۱۳۹۶) این گوشی ها هم مشمول رجیستری خواهند شد. انجمن واردکنندگان گوشی بیش از دو سال است که پیگیر اجرای طرح رجیستری است.

رجیستری گوشی‌های سامسونگ و هواوی تا آخر اسفند

رییس انجمن واردکنندگان گوشی های گوشی راجع به مزایای اجرای طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه، اظهار کرد: منفعت اعمال رجیستری در وهله اول نصیب مصرف کنندگان می شود چراکه بعد از اجرای این طرح خدمات بعد از فروش گوشی های گوشی تلفن همراه تقویت خواهد شد و همچنین بعضی از کالاهایی که به صورت قاچاق وارد می شوند، به دلایل متفاوت برروی سلامت مردم هم اثر منفی می گذارد، آیا که کالاهای قاچاق بعضا آزمون های مورد نیاز را نگذرانده اند.

صفار با اظهار این که انجام قاچاق بیش از ۳۰۰۰ میلیارد تومان به منابع کشور آسیب می رساند، گفت: درآمدی که از این مجرا نصیب دولت می شود، در طول سال شاید به اندازه بودجه کامل یک وزارتخانه باشد که دولت با آن می تواند جهت امور متفاوت خود برنامه ریزی کند.

رئیس انجمن واردکنندگان گوشی‌های گوشی با اشاره به احتکارناپذیر بودن گوشی‌های گوشی تلفن همراه گفت که بر اساس قولی که گرفته‌ایم قرار شده است تا آخر اسفندماه امسال،

وی راجع به علت گران شدن گوشی های گوشی بعد از اجرای طرح رجیستری نیز اظهار کرد: این گرانی ربطی به رجیستری ندارد بلکه گوشی های گوشی از قیمت ارز تاثیر می گیرند که با توجه به زیاد کردن قیمت دلار در روزهای اخیر قیمت گوشی های همراه هم از آن تاثیر گرفته است.

رییس انجمن واردکنندگان گوشی های گوشی همچنین با بیان این که شرکت هایی که عضو انجمن واردکنندگان گوشی های گوشی هستند، نباید قیمت ها را زیاد کردن دهند، گفت: ما خودمان البته کنترل های مورد نیاز را انجام می دهیم تا رجیستری باعث زیاد کردن قیمت نشود، ولی باید پذیرفت که به خاطر تبادل این کالا با ارز قیمت آن مستقیما از قیمت ارز تاثیر می پذیرد.

وی در آخر با بیان این که اساسا گوشی های گوشی را نمی توان احتکار کرد، گفت: ماهیت تکنولوژی و به تبع آن گوشی های گوشی به این شکل است که به طور مداوم در حال ارتقاء و به روزرسانی هستند و روز به روز مدل های جدیدتر هر برند وارد بازار می شود که همین خاصیت باعث می شود تا نتوان گوشی تلفن همراه ها را جهت مدت طولانی در انبارها نگهداری کرد.

رجیستری گوشی‌های سامسونگ و هواوی تا آخر اسفند

واژه های کلیدی: انجمن | همراه | رجیستری | سامسونگ | اجرای طرح | تلفن همراه | تلفن همراه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs