buchu ابزار استفاده اقتصادی تبلیغات استفاده

buchu: ابزار استفاده اقتصادی تبلیغات استفاده تبلیغات اخبار سیاسی و اجتماعی

«دنیای ژوراسیک ۳» کارگردانش را آشنایی

کالین ترورو جهت کارگردانی «دنیای ژوراسیک ۳» بازمی‌گردد و قسمت بعدی این فیلم پرفروش را می‌سازد. «دنیای ژوراسیک ۳» کارگردانش را شناخت عبارا..

ادامه مطلب

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (628)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مر..

ادامه مطلب

هدیه تهرانی و علی مصفا با «واسطه» در راه جشنواره فجر

با آخر فیلمبرداری، نسخه بازبینی فیلم سینمایی «واسطه» روز گذشته (پنج‌شنبه هفتم دی ماه) به دبیرخانه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد. ..

ادامه مطلب

سینما در مسلخ سیاست

هنر و هنرمند همواره در تقابل با سیاست بوده اند. هر چند بوده اند، هنرمندانی که از آن ها به عنوان هنرمند حکومتی یاد می شود با این حال همان طور که اشار..

ادامه مطلب

شهرام شکیبا و همسرش مجریان تازه هر لحظه خونه شدند

شهرام شکیبا و ستاره سادات قطبی,اخبار صدا وسیما,خبرهای صدا وسیما,رادیو و تلویزیون شاعر، طنزپرداز به همراه همسرش ستاره سادات قطبی مجریان برنامه هر لحظه خونه شد..

ادامه مطلب

بازگشت «جورج کلونی» به تلویزیون بعد از ۲۰ سال

«جورج کلونی» اقتباسی تلویزیونی از رمان کمدی سیاه نوشته «جوزف هِلر» را کارگردانی و در نقش مهم آن بازی می‌کند. بازگشت «جورج کلونی» به تلویزی..

ادامه مطلب

دلیل حمایت گسترده بازیگران و صورت های معروف از دولت‌های اصلاح‌طلب چیست؟

داشتن برنامه های مدون و موثر جهت رشد و اعتلای عرصه فرهنگ و هنر، خواست اهالی این عرصه از نامزدهای ریاست جمهوری آتی هست؛ چراکه به باور آنان ارتقای فرهنگی..

ادامه مطلب