buchu ابزار استفاده اقتصادی تبلیغات استفاده

buchu: ابزار استفاده اقتصادی تبلیغات استفاده تبلیغات اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تیم ملی با چهره‌ای که تا به حال ندیده‌اید

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم ملی که اردویی تدارکاتی را در کشور اتریش برگزار کرد، حالا راهی مونته نگرو شده است تا امشب دیداری دوستانه را برابر این تیم برگزار کند. دی

تیم ملی با چهره‌ای که تا به حال ندیده‌اید

تیم ملی با صورت ای که تا به حال ندیده اید

عبارات مهم : علی کریمی

سربازان کی روش جهت جدال امشب چه کسانی خواهند بود؟

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم ملی که اردویی تدارکاتی را در کشور اتریش برگزار کرد، حالا راهی مونته نگرو شده است تا امشب دیداری دوستانه را برابر این تیم برگزار کند. دیداری که به عقیده کی روش در مناسب ترین وقت جهت تیم ملی فراهم شده است است.

تیم ملی با چهره‌ای که تا به حال ندیده‌اید

امشب ولی تیم ملی قطعا با ترکیب مهم خود برابر حریف اروپایی اش قرار نمی گیرد و تغییرات زیادی به وسیله کادر فنی اعمال خواهد شد.

درون دروازه رشید مظاهری به علت ضرب دیدگی احتمالا بازی نخواهد کرد و علیرضا بیرانوند هم چون تازه به اردوی تیم ملی اضافه شده است شاید با فرمان استراحت کی روش مواجه شود. دروازه بانی که قطعا گزینه اول تیم ملی جهت بازی برابر ازبکستان خواهد بود.

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم ملی که اردویی تدارکاتی را در کشور اتریش برگزار کرد، حالا راهی مونته نگرو شده است تا امشب دیداری دوستانه را برابر این تیم برگزار کند. دی

از طرفی دیگر اشکان دژاگه هم که به تازگی به جمع ملی پوشان اضافه شده، مشغول کار بدن سازی است تا جهت بازی آینده ساز برابر ازبکستان آماده شود و او هم امشب به میدان نخواهد رفت. مسعود شجاعی هم قرار است در پایتخت کشور عزیزمان ایران به جمع بازیکنان اضافه شود تا او هم دیگر غایب بازی برابر مونته نگرو باشد.

از سوی دیگر پنج بازیکن تیم ملی که تا به حال جهت کشور عزیزمان ایران به میدان نرفته اند، این شانس را دارند که حداقل برابر مونته نگرو به بازی گرفته شوند. محمدرضا اخباری، سعید آقایی، علی کریمی، محمد انصاری و احسان پهلوان این پنج نفر هستند و احتمالا استفاده از این نفرات، سورپرایز كی روش در این دیدار خواهد بود.

علی کریمی هافبک دفاعی تیم دیناموزاگرب هم با توجه به غیبت امید ابراهیمی در دو بازی پیش رو می تواند گزینه خوبی جهت بازی کنار سعید عزت اللهی باشد.

تیم ملی با چهره‌ای که تا به حال ندیده‌اید

در خط حمله هم حضور کریم انصاری فرد و رضا قوچان نژاد و مهدی طارمی خیال کی روش را جهت بازی امشب و البته جدال برابر ازبکستان راحت کرده. ضمن اینکه علیرضا جهانبخش هم که از مصدومیت زانو زحمت می برد، قطعا به بازی روز 22 خرداد برابر ازبکستان خواهد رسید.

واژه های کلیدی: علی کریمی | ازبکستان | دروازه بان | مونته نگرو | محمد انصاری | کریم انصاری فرد | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs