buchu ابزار استفاده اقتصادی تبلیغات استفاده

buchu: ابزار استفاده اقتصادی تبلیغات استفاده تبلیغات اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز دنیای خودرو آئودی E-Tron در راه تولید انبوه

احتمالا شما نیز نقش آفرینی یک نمونه برقی و آینده نگر از محصولات آئودی در فیلم علمی تخیلی I ROBOT را به خاطر دارید، این فیلم در سال 2004 ساخته شده است است و آئود

آئودی E-Tron در راه تولید انبوه

آئودی E-Tron در راه تولید انبوه

عبارات مهم : آئودی

احتمالا شما نیز نقش آفرینی یک نمونه برقی و آینده نگر از محصولات آئودی در فیلم علمی تخیلی I ROBOT را به خاطر دارید، این فیلم در سال 2004 ساخته شده است است و آئودی در حدود دو دهه بعد می خواهد خودرویی کاملا برقی و تولید انبوه را روانه بازار کند که از نظر طراحی و بعضی مشخصات چندان از مفهوم ارائه شده است در I ROBOT دور نیست.

به گزارش دیجیاتو، خودرویی برقی و سبز که احتمالا به سامانه رانندگی خودران مجهز خواهد بود و علی رغم مدل های قبلی برقی آئودی می تواند به محصولی موفق در بازار مبدل شود.

آئودی E-Tron در راه تولید انبوه

بسیاری از خودروسازان در جهت برقی کردن محصولات خود قدم برداشته و ماشین های درون سوز گازی و بنزینی خود را به قوای محرکه الکتریکی مجهز کرده اند.

به عنوان نمونه شرکت های خودروسازی مثل ب ام و فولکس واگن و حتی جگوار نیز متعهد شده است اند که در طی چند سال آینده طیف وسیعی از ماشین های الکتریکی را راهی بازار کنند.

احتمالا شما نیز نقش آفرینی یک نمونه برقی و آینده نگر از محصولات آئودی در فیلم علمی تخیلی I ROBOT را به خاطر دارید، این فیلم در سال 2004 ساخته شده است است و آئود

خودرو های برقی که تاکنون راهی بازار شده است اند عموما نسخه الکتریکی از مدل های موفق کمپانی های خودروسازی اند که به قوای الکتریکی مجهز شده است اند. ولی در بازار ماشین های برقی، وسایل نقلیه ای نیز مشاهده می شود که طراحی آن ها کاملا تازه بوده و طراح به مدل های قبلی اتکا نکرده است.

به نظر می رسد که کمپانی آلمانی آئودی نیز در این زمینه برنامه هایی دارد. طبق گزارش های تازه این کمپانی قصد دارد تا سال 2022 یک خودروی الکتریکی کاملا تازه را معرفی و راهی بازار کند.

یکی از اعضای هیئت مدیره آئودی به نام پیتر مورتنس در مصاحبه با خبرگزاری Auto Motor Und Sport عنوان کرده است که خودروی برقی ای ترون جی تی این کمپانی تا چند سال آینده راهی بازار خواهد شد.

آئودی E-Tron در راه تولید انبوه

پلت فرمی که این خودروی الکتریکی تازه بر روی آن پیاده سازی خواهد شد مشابه با پلتفرم پورشه الکتریکی میشوید ای است ولی عنصرهای منحصر به فرد و جدیدی نیز به طراحی آن به کار برده خواهد شد.

پیش از این پورشه و آئودی اعلام کرده بودند که قصد دارند از طریق یک اقدام تحقیقاتی بر روی پلتفرم های مشترکی با یکدیگر کار کنند.

احتمالا شما نیز نقش آفرینی یک نمونه برقی و آینده نگر از محصولات آئودی در فیلم علمی تخیلی I ROBOT را به خاطر دارید، این فیلم در سال 2004 ساخته شده است است و آئود

البته هردو خودروساز اضافه کرده بودند هرچند که این پلتفرم های الکتریکی یکسان خواهد بود ولی طراحی و ساختار داخلی آن ها جهت هر کمپانی متفاوت بوده و در انتها هر سازنده خودروی الکتریکی خود را با مشخصات خاص و خاص خواهد داشت.

مورتنس با توجه به همکاری با پورشه بیان کرده است که مزیت گروهی که ما تشکیل داده ایم این است که می توانیم کار بر روی تکنولوژی های متفاوت پلتفرم های الکتریکی را تقسیم کرده و هر قسمت را یک طرف همکاری به عهده بگیرد.

آئودی E-Tron در راه تولید انبوه

به عنوان نمونه در این زمینه می توان به پلتفرم یکسان پریمیوم اشاره کرد. در این پلتفرم که با نام PPE نیز آشنا شده است پورشه به صورت اختصاصی بر روی محور عقب کار کرده و مسئول آن است.

وی در ادامه به خبرنگار این خبرگزاری توضیح داده است که هر چند که تخصص کمپانی آئودی در مورد خودروهای اسپرت لوکس و مسابقه ای است ولی ما قصد داریم به زودی یک وسیله نقلیه الکتریکی با نام E TRON GT را معرفی کرده و راهی بازار کنیم.

این مسئول ارشد همچنین مدعی شده است که در طراحی این ماشین از کانسپ های جدیدی مثل Q8 کمک گرفته خواهد شد. به طور کلی گفته می شود که این کمپانی قصد دارد شاخص هایی را که در طراحی مدل های متفاوت ای ترون ها به کار گرفته شده است است را در این ماشین نیز پیاده سازی کند.

پیش از این نیز ماشین هایی مثل E TRON R8 و وسایل نقلیه الکتریکی قبل از آن از این سیاست بهره برده و طراحی آن ها تحت تاثیر کانسپت های متفاوت وقت خود صورت گرفته است.

به احتمال زیاد نسخه خروجی این ماشین یک وسیله نقلیه کوپه مانند و چهار درب مثل SUV برقی اسپرت بک بوده و طراح آن در قسمت بیرونی از عناصری مثل جلوپنجره یک پارچه و چراغ های ال ای دی براق استفاده خواهد کرد.

شاید بد نباشد بدانید از جمله شاخصه هایی که تقریبا در تمامی سری محصولات E TRON دیده می شود، قوس های برجسته طاق مانند و برآمده اطراف چرخ های آن است بنابراین انتظار می رود این ماشین نیز به چنین قوس های تهاجمی در طراحی خود مجهز باشد.

قطعا استفاده از پلتفرم پورشه در مدل تازه E TRON علاوه بر قدرت، تاثیرات زیادی را بر روی عملکرد این مدل به دنبال خواهد داشت.

مدل برقی پورشه احتمالا می تواند با یکبار شارژ مسافتی در حدود 500 کیلومتر را طی کرده و قدرتی معادل 600 اسب بخار را تولید کند.

با توجه به شاخصه های گفته شده است انتظار می رود که خودروی تازه برقی آئودی نیز مشخصات مشابه ای داشته و بتواند در حداقل ترین حالت ممکن کارایی مشابه پورشه داشته باشد. شنیده ها حاکی از آن است که این وسیله نقلیه در سال 2022 در دسترس علاقه مندان دنیای خودروهای برقی خواهد بود.

واژه های کلیدی: آئودی | بازار | طراحی | ماشین | کمپانی | الکتریکی | خودروی برقی | خودروی الکتریکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs