buchu ابزار استفاده اقتصادی تبلیغات استفاده

buchu: ابزار استفاده اقتصادی تبلیغات استفاده تبلیغات اخبار سیاسی و اجتماعی

دولت به تنهایی قادر به مدیریت کشور نیست / جهانگیری

معاون اول مدیر جمهور گفت: دولت به تنهایی قادر به مدیریت کشور نیست و باید مردم به کمک دولت بیایند. جهانگیری: دولت به تنهایی قادر به مدیریت ک..

ادامه مطلب

تصمیم گیری آمریکا جهت دنیا خیال باطل است / روحانی

رئیس جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گفت: در اجلاس شانگهای راجع به مساله یک جانبه گرایی آمریکا و خیال باطل مقامات کاخ سفید جهت رهبری و تصمیم گیری دن..

ادامه مطلب

مخالفت‌ها با «رفراندوم» سیاسی است نه حقوقی / هاشمی

درخواست برگزاری رفراندوم از سوی روحانی خلاف قانون نیست | همه‌پرسی یعنی اجرای دموکراسی  هاشمی: مخالفت ها با «رفراندوم» سیاسی است نه حقوقی عبارات ..

ادامه مطلب

مجوز سرمایه گذاری در طرح تولید کاغذ از کربنات کلسیم در شهرستان خرامه صادر شد

هیات وزیران در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور، با سرمایه گذاری در طرح تولید کاغذ از کربنات کلسیم به وسی..

ادامه مطلب

جهانگيري برود مي ماند

سیاستمداران خوب آنهایی هستند که با رصد شرایط در وقت مقتضی دست به اقدام بزنند و در وقت دیگر دست از اقدام بردارند. به بیان دیگر سیاستمدار خوب کسی است که بد..

ادامه مطلب

تندروهای اصولگرا نگاه بدی به اصلاح طلبان دارند , علی مطهری

نایب مدیر مجلس شورای اسلامی تاکید دارد معتدلین دو جریان اصولگرا و اصلاح طلبان باید به گفتگو و مذاکره با هم بپردازند. علی مطهری ؛ تندروهای ..

ادامه مطلب

شهرداری وزارت کار نیست / کرباسچی خطاب به نجفی

شهردار اسبق پایتخت کشور عزیزمان ایران نظرش راجع به عملکرد 100 شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را گفت و با اشاره به اینکه ممنوعیت صدور هولوگرام موجب شفافیت مال ..

ادامه مطلب

کیهان با انتشارسندجعلی اشتباه دولت احمدی نژاد را به حساب دولت فعلی نوشت / وقایع اتفاقیه

روزنامه وقایع اتفاقیه نوشت: روز چهارشنبه هفته گذشته که بیژن نامدار زنگنه، وزیر مقتدر نفت به مجلس رفت تا از قرارداد توتال در برابر اقلیت 15 نفری مخالفان ای..

ادامه مطلب

روحانی دست برتر را در دومین مناظره داشت/ شعارهای قالیباف و رییسی بدون برنامه بود ، علی صوفی

یک عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: آقای قالیباف باید بداند با این راهی که در حال پیمودن است بعید است اقبالی کسب کند.  ..

ادامه مطلب

ابزار تبلیغاتش نکنید , غذا، نان و آرد حضرت جهت مردم مقدس هست

جعفرزاده: کسی که چندماه است حقوق 10هزار نیروی خود را نداده، حرف از ایجاد 5میلیون شغل می‌زند غذا، نان و آرد حضرت جهت مردم مقدس هست؛ ابزار ..

ادامه مطلب